Tellimistingimused

Üldsätted

1. Tingimuste ulatus  ja kehtivus
1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostuliidese http://www.tamberi.eu, Tamberi TÜ , Registrikood:11648299 , Võhmuta ,Tamsalu vald ,Lääne-Virumaa,46030 e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad tamberi e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 Tamberi TÜ jätab endale õiguse muuta ühepoolselt hinnakirja ja tellimistingimusi. Tellimused mis on tehtud enne  hinnakirja ja (või) tellimistingimuste muudatusi käsitletakse nende tingimustega mis olid enne muudatusi, va seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad ja toodete eest tasumine

2.1  Kõikide toodete hinnad ostuliideses http://www.tamberi.eu  sisaldavad käibemaksu 20%
2.2 Toodete eest saab tasuda läbi internetipanga Tamberi TÜ arveldusarvele. Samuti on võimalik tasuda läbi PayPal keskonna.
2.2.1 toodete eest saab tasuda ka arvega. Sel juhul saadetakse arve kliendi poolt näidatud e-mailile
2.3 Toodete eest osaline tasumine sh järelmaksuga toimub vastaspoolte kokkuleppel.
2.4 Kui toodete eest ei ole tasutud 7 päeva jooksul siis kliendi tellimus tühistatakse automaatselt.


3. Tooted

3.1 Kõik pildid toodetest ostuliideses http://tamberi.eu on illustratiivsed ja ei vasta toote täpsele kirjeldusele
4. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

4.1 Teil on õigus peale toodete eest tasumist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Tamberi e-poe elektronposti aadressile info@tamberi.eu  või helistades infotelefonile vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga.
4.2 Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada välja mõne muu toote vastu,saates Tamberi e-poele vastavasisulise teate.
4.3 Kui tootel on kasutamise tunnused või esineb mehhaanilisi vigastusi on Tamberi TÜ-l õigus keelduda toote tagasivõtmisest aga võib leppida kokku toote osalise hüvitamise eest.
4.4 Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).
4.5 Ostetud kaupa ei tagastata kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
4.6 Tellimuse tühistamise või ostetud toote tagastamise korral tagastatakse ostusumma vastavalt tellimuse vormistamisel valitud makseviisile. Tagastatavast summast peetakse kinni transporditasu ning lisaks kauba väärtuse vähenemise hüvitis vt punkti 4.3 sätestatud juhtudel.